O nas
JAK PRACUJEMY
1
PIERWSZE SPOTKANIE
poznajemy wymagania wszystkich użytkowników ogrodu
2
OPRACOWANIE KONCEPCJI
Tworzymy zarys ogrodu 2D oraz 3D, podział na funkcje oraz strefy przestrzeni
3
PROJEKT
Stworzenie szczegółowego projektu 2 D, 3 D oraz dokumentacji technicznej
4
WYKONAWSTWO
Określamy budżet oraz harmonogram wykonania prac
5
PIELĘGNACJA
Wykonujemy wszystkie niezbędne prace pielęgnacyjne żeby ogród rozwijał się i cieszył przez długie lata
strona główna » O NAS
Naszym priorytetem stało się
projektowanie terenów zieleni
 
funkcjonalnych, estetycznych i dopasowanych do otoczenia oraz typów budynków                            
 

Po studiach na Uniwersytecie w Hanowerze, wróciliśmy do Polski z zamiarem założenia firmy, która w profesjonalny sposób zajmie się architekturą krajobrazu. Potrzebną wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy w kraju, gdzie zagospodarowanie terenów zieleni stanowi niesłychanie ważny aspekt przy planowaniu przestrzeni wokół nas. Temat, który mimo zmian nadal w Polsce traktowany jest jako poboczny, dla nas jest niesłychanie ważnym dopełnieniem kompozycji jaki stanowi budowla i teren wokół niej.
 
W roku 2003 zaczęliśmy nasz pierwszy indywidualny projekt prywatnego ogrodu o powierzchni 2,7 ha. Następnym krokiem były projekty terenów na osiedlach, wokół firm, ogrodów prywatnych, studiów wykonalności przestrzeni miejskich oraz projekty przy budynkach użyteczności publicznej. Podczas naszej pracy pomagamy inwestorom w procesach inwestycyjnych, wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne i koordynujemy procedury przy uzyskaniu niezbędnych pozwoleń na wycinkę lub przesadzenia.
 
W 2007 roku, po sugestiach naszych klientów, zajęliśmy się kompleksowym wykonawstwem i pielęgnacją terenów zieleni. Posiadamy odpowiedni sprzęt i personel, który pozwala nam wykonać każde zlecenie z naszej oferty na czas i z należytą starannością, co skutkuje zadowoleniem naszych klientów.
 
Elementy małej drewnianej architektury wykonywane są w naszej stolarni i montowane przez naszych pracowników w terenie. Z każdym rokiem powiększa się grono zadowolonych klientów, które sprawia nam ogromną satysfakcję i motywuje do ciągłego szukania inspiracji, przez co jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania nawet najbardziej wymagającym inwestorom
© 2011 ZielonyKoncept.pl
Agencja Reklamowa:                      | salmodesign.pl | Powered by CMS
Projekt ogrodu | inwentaryzacja terenu | wykonawstwo
projektowanie małej architektury | projektowanie ogrodzeń, płotów, przesłon